Doprava a Platba

Tovar sa doručuje podľa zvoleného spôsobu Kupujúcim v internetovej objednávke, spôsoby doručenia sú:

  • doručenie kuriérom DPD
  • Osobný odber – sídlo spoločnosti

Miesto doručenia tovaru je doručovacia adresa uvedená Kupujúcim v elektronickej objednávke.

Doručenie prostredníctvom DPD.
V prípade, že Kupujúci nebude zastihnutý na uvedenej adrese, dostane oznámenie o uložení zásielky (zásielka bude uložená na príslušnej pobočke Prepravcu po dobu siedmich dní). V prípade, že si zásielku nevyzdvihnete v danom termíne, zásielka sa vracia späť Predávajúcemu. Za opätovné doručenie si účtuje Predávajúci poštovné v rovnakej výške.
Doručenie prostredníctvom tohto Prepravca trvá zvyčajne 1-2 pracovné dni (od expedície objednaného tovaru) podľa štandardných prepravných podmienok.

Doručenie kuriérom DPD:
Doručenie prostredníctvom tohto Prepravcu trvá zvyčajne 1-2 pracovné dni (od expedície objednaného tovaru) podľa štandardných prepravných podmienok. Pri zvolení tohto spôsobu doručenia je Kupujúci povinný uviesť v internetovej objednávke telefónny kontakt z dôvodu potvrdenia termínu doručenia zásielky zo strany zvoleného prepravcu.
V prípade, že Kupujúci nebude zastihnutý na uvedenej adrese v dohodnutom termíne, dostane oznámenie o náhradnom termíne doručenia zásielky (nasledujúci pracovný deň). V prípade, že ani pri druhom pokuse o doručenie zásielky nebude Kupujúci na uvedenej adrese zastihnutý, vracia sa zásielka späť k Predajcovi. Za opätovné doručenie si účtuje Predávajúci poštovné v rovnakej výške.

Osobný odber – sídlo spoločnosti.
Potvrdenie, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie, Vám bude zaslané e-mailom a SMS. Tovar si môžete vyzdvihnúť akonáhle dostanete potvrdenie, že je tovar pripravený. Skôr ako vám bude odoslané potvrdenie, si prosím pre tovar nechoďte, nemusí byť ešte pripradený! Osobný odber tovaru slúži len pre vyzdvihnutie vopred objednaného tovaru.

Spôsob platby a uhradenia ceny za tovar.

Tovar je možné v plnej výške uhradiť dobierkou v mieste odovzdania tovaru prostredníctvom dopravcu.

Platba vopred na účet predávajúceho, po prijatí platby bude zásielka expedovaná podľa dohody so zákazníkom.
Zásielka s tovarom obsahuje vždy daňový doklad.

V blízkej budúcnosti bude aktivovaná online platba cez platobnú bránu PayU. Tento spôsob je rýchlejší ako klasický bankový prevod a platbu vo väčšine prípadov vidíme okamžite a môžeme tak Vašu objednávku ihneď expedovať.

preloader